Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

Okręg wyborczy nr 1

Sokółka ulice: 11 Listopada, Adama Asnyka, Adolfa Sawickiego, Aleja ks. Dr. Dariusza Sańko, B. Prusa, Bartosza Głowackiego, Bohaterów Monte Cassino, C. K. Norwida, Cicha, Ciepła, Dywizjonu 303, Emilii Plater, Fabryczna, Gen Franciszka Klebeerga, Gen. Józefa Hallera, Gęsia, Grodzieńska, H. Sienkiewicza, Hugona Kołłątaja, Jana Pawła II, Jasna, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, K. I. Gałczyńskiego, K.K. Baczyńskiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Lewickiego, Kolejowa, Krecia, Kresowa, Kryńska, Lniana, Lotników Lewoniewskich, Łąkowa, Majowa, Mała, Mariańska, Nadrzeczna, Nowa, Os. Buchwałowo, Os. Zielone, Pocztowa, Poprzeczna, Porucznika Ryszarda Pawłowskiego, Przemysłowa, Słoneczna, Spokojna, St. Skarżyńskiego, Stawowa, Stefana Żeromskiego, Torowa, W. Reymonta, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Broniewskiego, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zofii Nałkowskiej, Zdrojowa, Zimowa, Żwirki i Wigury.

Liczba wybieranych radnych: 7.

Okręg wyborczy nr 2

Sokółka ulice: 1 Maja, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Agnieszki Osieckiej, Akacjowa, Armii Krajowej, Białostocka, Bolesława Chrobrego, Czesława Niemena, Dolna, Dr Antoniego i Janiny Docha, Drzewna, Elizy Orzeszkowej, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gen. Walerego Wróblewskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Górna, I. Mościckiego, Icchoka Malmeda, Ignacego Krasickiego, Jana Matejki, Jana Tarasiewicza, Janusza Korczaka, Joachima Lelewela, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kpt. Józefa Kłopotowskiego, Króla Zygmunta Starego, Królowej Bony, Krótka, Krucza, Krzysztofa Jakuba Putry, Ks. Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Lipowa, Ludwika Zamenhofa, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Marka Grechuty, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Miejska, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala”, Modrzewiowa, Norberta Barlickiego, Ogrodowa, Os. Centrum (całe), Piaskowa, Piękna, Pl. Jana Kilińskiego, Pl. Kościuszki, Pl. Szkolny, Pogodna, Polna, Północna, Ptasia, Romualda Traugutta, Roski Małe, Sienna, Sosnowa, Sportowa, St. Mikołajczyka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Świerkowa, Szkolna, Szpitalna, Targowa, Tęczowa, Turystyczna, Upalna, Warszawska, Wasilkowska, Wąska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Zabrodzie, Zacisze, Żytnia.

Liczba wybieranych radnych: 8.

Okręg wyborczy nr 3

Sołectwa: Bachmatówka, Bilwinki, Bobrowniki, Bogusze (miejscowości: Bogusze, Boguszowski Wygon, Ściebielec, Zaścianki k. Bogusz), Bohoniki, Drahle, Dworzysk, Geniusze (miejscowości: Geniusze, Lipowa Góra, Maślanka), Gliniszcze Małe, Gliniszcze Wielkie (miejscowości: Dąbrówka, Gliniszcze Wielkie), Hałe (miejscowości: Hałe, Halańskie Ogrodniki), Igryły, Jałówka (miejscowości: Jałówka, Podjałówka), Janowszczyzna (miejscowości: Janowszczyzna, Podjanowszczyzna), Jelenia Góra, Kantorówka (miejscowości: Kantorówka, Podkantorówka), Kraśni (miejscowości: Kraśniany, Wroczyńszczyzna), Kundzicze (miejscowości: Kundzicze, Kuryły, Tartak), Kundzin (miejscowości: Kundzin, Kundzin Kościelny), Kurowszczyzna (miejscowości: Kurowszczyzna, Zaścianki k. Kurowszczyzny), Lebiedzin (miejscowości: Lebiedzin, Sakowo, Starzynka), Lipina (miejscowości: Lipina, Ostrówek, Podlipina, Pogibło), Malawicze Dolne, Malawicze Górne, Miejskie Nowiny (miejscowości: Miejskie Nowiny, Nowinka), Nomiki, Nowa Kamionka, Nowa Rozedranka, Orłowicze (miejscowości: Buchwałowo, Orłowicze, Tatarszczyzna), Pawełki, Planteczka, Plebanowce, Podkamionka, Polanki, Poniatowicze, Puciłki, Słojniki (miejscowości: Słojniki, Stodolne), Smolanka, Sokolany, Stara Kamionka, Stara Moczalnia (miejscowości: Nowa Moczalnia, Stara Moczalnia), Stara Rozedranka (miejscowości: Gnidzin, Stara Rozedranka), Stary Szor (miejscowości: Stary Szor, Wilcza Jama), Straż, Szyndziel – Gilbowszczyzna (miejscowości: Gilbowszczyzna, Kozłowy Ług, Szyndziel), Szyszki, Wierzchjedlina (miejscowości: Mićkowa Hać, Pawłowszczyzna, Wierzchjedlina, Zamcz ysk), Wierzchłowce, Wojnachy, Woroniany, Wysokie Laski, Zadworzany (miejscowości: Karcze, Zadworzany), Zaśpicze, Zawistowszczyzna, Żuki – Sierbowce (miejscowości: Sierbowce, Żuki).

Liczba radnych: 6.

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka