Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

Okręg wyborczy nr 1

Dąbrowa Białostocka ulice: Kręta, Mała, Ogrodowa, Orzeszkowej, Plac Kościuszki, Słoneczna, Tysiąclecia PP

Okręg wyborczy nr 2

Dąbrowa Białostocka ulice: Armii Krajowej, Dworcowa, Krzyżanowskiego, Księdza Fordona, Ks. Jerzego Popiełuszki, Południowa, Generała Sikorskiego, Tuwima

Okręg wyborczy nr 3

Dąbrowa Białostocka ulica Generała Sulika numery 2, 2A, 4A, 6, 6A

Okręg wyborczy nr 4

Dąbrowa Białostocka ulice: Kalno, Kopernika, Kunawina, Leśna, Mickiewicza, Obwodowa, Osiedlowa, Polna, Przytorowa, Wesoła, Słowackiego, Wąska

Okręg wyborczy nr 5

Dąbrowa Białostocka ulica: Generała Sulika numery 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20

Okręg wyborczy nr 6

Dąbrowa Białostocka ulice: Dębowa, Górna, Jana Pawła II, Kasztanowa, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Leszczynowa, Lipowa, Małyszówka, Małyszówka Kolonia, Piękna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Solidarności, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego

Okręg wyborczy nr 7

Dąbrowa Białostocka ulice: 3 Maja, Jasionówka, Jasionówka Kolonia, Łąkowa, Sportowa, Szkolna, 11 Listopada

Okręg wyborczy nr 8

Sołectwa: Kamienna Nowa, Kamienna Stara, Kamienna Stara Kolonia, Kirejewszczyzna, Miedzianowo, Nowa Wieś, Osmołowszczyzna

Okręg wyborczy nr 9

Sołectwa: Harasimowicze, Harasimowicze Kolonia, Jaczno, Stock

Okręg wyborczy nr 10

Sołectwa: Grodziszczany, Grzebienie, Różanystok

Okręg wyborczy nr 11

Sołectwa: Brzozowo, Brzozowo Kolonia, Krugło, Łozowo, Łozowo Kolonia, Mościcha, Nierośno

Okręg wyborczy nr 12

Sołectwa: Bity Kamień, Nowinka, Reszkowce, Sadowo

Okręg wyborczy nr 13

Sołectwa: Bagny, Jałówka, Podbagny, Sławno, Suchodolina, Wesołowo, Wiązówka, Wroczyńszczyzna

Okręg wyborczy nr 14

Sołectwa: Hamulka, Kuderewszczyzna, Lewki, Małowista, Olsza, Pięciowłóki, Trzyrzeczki, Sadek, Zwierzyniec Mały, Zwierzyniec Wielki

Okręg wyborczy nr 15

Sołectwa: Grabowo, Kropiwno, Ostrowie, Ostrowie Kolonia, Szuszalewo

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka