Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Obwód wyborczy nr 1

Adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce, ul. Mariańska 31, Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: Adama Asnyka, Adolfa Sawickiego, B. Prusa, Bartosza Głowackiego, C. K. Norwida, Ciepła, Dywizjonu 303, Fabryczna, H. Sienkiewicza, Jasna, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, K. I. Gałczyńskiego, K. K. Baczyńskiego, Kazimierza Lewickiego, Kresowa, Lotników Lewoniewskich, Łąkowa, Mariańska, Os. Buchwałowo, Przemysłowa, Słoneczna, St. Skarżyńskiego, Stefana Żeromskiego, Torowa, W. Reymonta, Wesoła, Władysława Broniewskiego, Z. Nałkowskiej, Żwirki i Wigury.

Obwód wyborczy nr 2

Adres: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce, ul. Grodzieńska 43, Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: 11 Listopada, Gęsia, Grodzieńska, Pocztowa.

Obwód wyborczy nr 3

Adres: Przedszkole Nr 4 w Sokółce, ul. Kołłątaja 22 Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: Bohaterów Monte Cassino, Hugona Kołłątaja, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa.

Obwód wyborczy nr 4

Adres: Sokólski Ośrodek Kultury w Sokółce, ul. Grodzieńska 1, Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: 1 Maja, 3 Maja, Białostocka od Nr 1 do Nr 89 i od Nr 2 do Nr 142, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gen. Walerego Wróblewskiego, Joachima Lelewela, Krótka, Krzysztofa Jakuba Putry, Ks. Piotra Ściegiennego, Letnia, Miejska, Norberta Barlickiego, Ogrodowa, Pl. Jana Kilińskiego, Pl. Kościuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Targowa, Wąska, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zacisze.

Okręg wyborczy nr 5

Adres: Przedszkole Nr 5 w Sokółce, Osiedle Centrum 18 Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: Os. Centrum (całe).

Obwód wyborczy nr 6

Adres: Zespół Szkół w Sokółce (hala sportowa), ul. Adama Mickiewicza 11, Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: Adama Mickiewicza, Agnieszki Osieckiej, Akacjowa, Czesława Niemena, Dr Antoniego i Janiny Docha, Gen. Władysława Sikorskiego, I. Mościckiego, Icchoka Malmeda, Jana Matejki, Jana Tarasiewicza, Janusza Korczaka, Kasztanowa, Klonowa, Kpt. Józefa Kłopotowskiego, Lipowa, Ludwika Zamenhofa, Marka Grechuty, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Polna, St. Mikołajczyka, Szpitalna, Wincentego Witosa.

Obwód wyborczy nr 7

Adres: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce, ul. Szkolna 2, Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: Armii Krajowej, Białostocka od Nr 90 i od Nr 143 do końca, Bolesława Chrobrego, Dolna, Drzewna, Elizy Orzeszkowej, Górna, Ignacego Krasickiego, Jodłowa, Króla Zygmunta Starego, Królowej Bony, Krucza, Kwiatowa, Leśna, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieszka I, Mikołaja Reja, Miła, Mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala", Modrzewiowa, Piaskowa, Piękna, Pogodna, Pl. Szkolny, Północna, Ptasia, Romualda Traugutta, Roski Małe, Sienna, Sosnowa, Sportowa, Stefana Batorego, Świerkowa, Szkolna, Tęczowa, Turystyczna, Upalna, Warszawska, Wasilkowska, Wiosenna, Władysława Łokietka, Zabrodzie, Żytnia.

Obwód wyborczy nr 8

Adres: Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce, Os. Zielone 1a, Sokółka

Granice obwodu: Sokółka ulice: Aleja ks. Dr Dariusza Sańko, Cicha, Emilii Plater, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Józefa Hallera, Jana Pawła II, Krecia, Kryńska, Lniana, Majowa, Mała, Nadrzeczna, Nowa, Os. Zielone, Poprzeczna, Porucznika Ryszarda Pawłowskiego, Spokojna, Stawowa, Wierzbowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zdrojowa, Zimowa.

Obwód wyborczy nr 9

Adres: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Sokółce, Os. Zielone 2, Sokółka

Granice obwodu: Miejscowości: Drahle, Kurowszczyzna, Nowa Kamionka, Szyszki, Wojnachy, Zaścianki k. Kurowszczyzny.

Obwód wyborczy nr 10

Adres: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce, ul. Szkolna 2, Sokółka

Granice obwodu: Miejscowości: Bogusze, Boguszowski Wygon, Geniusze, Gilbowszczyzna, Igryły, Kozłowy Ług, Kundzicze, Kuryły, Lipowa Góra, Maślanka, Mićkowa Hać, Miejskie Nowiny, Nowinka, Pawłowszczyzna, Słojniki, Stodolne, Szyndziel, Ściebielec, Tartak, Wierzchjedlina, Wierzchłowce, Wysokie Laski, Zamczysk, Zaścianki k. Bogusz, Zawistowszczyzna.

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka