Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Obwód wyborczy nr 1

Adres: Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej, ul. Tysiąclecia PP 24, Dąbrowa Białostocka

Granice obwodu: Dąbrowa Białostocka ulice: Armii Krajowej, Dworcowa, Krzyżanowskiego, Księdza Fordona, Ks. Jerzego Popiełuszki, Południowa, Generała Sikorskiego, Tuwima, Kalno, Kopernika, Kunawina, Leśna, Mickiewicza, Obwodowa, Osiedlowa, Polna, Przytorowa, Wesoła, Słowackiego, Wąska.

Obwód wyborczy nr 2

Adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Tysiąclecia PP 4, Dąbrowa Białostocka

Granice obwodu: Dąbrowa Białostocka ulice: Kręta, Mała, Ogrodowa, Orzeszkowej, Plac Kościuszki, Słoneczna, Tysiąclecia PP, Sołectwa: Grabowo, Kropiwno, Ostrowie, Ostrowie Kolonia, Szuszalewo.

Obwód wyborczy nr 3

Adres: Szkoła Podstawowa, ul. Południowa 13, Dąbrowa Białostocka

Granice obwodu: Dąbrowa Białostocka ulice: Dębowa, Górna, Jana Pawła II, Kasztanowa, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Leszczynowa, Lipowa, Małyszówka, Małyszówka Kolonia, Piękna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Solidarności, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego, 3 Maja, Jasionówka, Jasionówka Kolonia, Łąkowa, Sportowa, Szkolna, 11 Listopada.

Obwód wyborczy nr 4

Adres: Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej, ul. Szkolna 9a Dąbrowa Białostocka

Granice obwodu: Dąbrowa Białostocka ulica Generała Sulika numery 2, 2A, 4A, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.

Obwód wyborczy nr 5

Adres: Kino "Lotos", ul. Kunawina 1 Dąbrowa Białostocka

Granica obwodu: Sołectwa: Kamienna Nowa, Kamienna Stara, Kamienna Stara Kolonia, Kirejewszczyzna, Miedzianowo, Nowa Wieś, Osmołowszczyzna.

Obwód wyborczy nr 6

Adres: Gimnazjum w Różanymstoku, Różanystok 7

Granice obwodu: Sołectwa: Harasimowicze, Harasimowicze Kolonia, Jaczno, Stock, Grodziszczany, Grzebienie, Osiedle Różanystok.

Obwód wyborczy nr 7

Adres: Szkoła Podstawowa w Nierośnie, Nierośno 33

Granice obwodu: Sołectwa: Brzozowo, Brzozowo Kolonia, Krugło, Łozowo, Łozowo Kolonia, Mościcha, Nierośno.

Obwód wyborczy nr 8

Adres: Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Wielkim, Zwierzyniec Wielki 17

Granice obwodu: Sołectwa: Hamulka, Kuderewszczyzna, Lewki, Małowista, Olsza, Pięciowłóki, Trzyrzeczki, Sadek, Zwierzyniec Mały, Zwierzyniec Wielki.

Obwód wyborczy nr 9

Adres: Szkoła Podstawowa w Suchodolinie, Suchodolina 1

Granice obwodu: Sołectwa: Bagny, Jałówka, Podbagny, Sławno, Suchodolina, Wesołowo, Wiązówka, Wroczyńszczyzna.

Obwód wyborczy nr 10

Adres: Świetlica Wiejska w Reszkowcach, Reszkowce 28A

Granica obwodu: Sołectwa: Bity Kamień, Nowinka, Reszkowce, Sadowo.

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka