Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Jerzy Pogorzelski stanie w wyborcze szranki w Janowie.

 

Najprawdopodobniej w wyborach na wójta Janowa wystartuje czterech kandydatów. Do tej pory jednoznaczną deklarację w tej sprawie wyrazili obecny włodarz Czesław Kiejko i Wojciech Pryzmont. Kolejną osobą jest sekretarz gminy Janów - Jerzy Pogorzelski.

Skąd decyzja o kandydowaniu? Czy to wyraz niezadowolenia z zarządzania przez obecnego wójta? - zapytaliśmy.

- Niektóre inwestycje poprowadziłbym nieco inaczej, na niektóre sprawy w gminie mam inną wizję. Tę wizję popiera też wielu mieszkańców, między innymi dlatego startuję w wyborach. Gdybym wiedział, że nie mam żadnych szans, z pewnością bym nie kandydował - mówi Jerzy Pogorzelski, który wystartuje z komitetu KWW Nasza Gmina Janów.

W wyborczym wyścigu o fotel wójta pojawia się jeszcze jedno nazwisko. Jakie? O tym wkrótce na wybory2018.iSokolka.eu.

- Konkurentów się nie lekceważy, każdy z nich ma coś do zaoferowania. Należy natomiast starać się konkurować na argumenty - odpowiedział Jerzy Pogorzelski na pytanie, czy obawia się kontrkandydatów. 

(mby)

 

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka