Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

O 15 mandatów w Radzie Gminy Janów powalczy 47 kandydatów. O fotel wójta będą zaś ubiegać się cztery osoby.

Z poparciem Prawa i Sprawiedliwości wystartuje Tomasz Krasowski, obecnie pracownik Biura Wsparcia Inwestycji w białostockim ARiMR. Aktualny wójt - Czesław Kiejko - kandyduje z KWW Ziemi Janowskiej 2018. KWW Nasza Gmina Janów wystawiła Jerzego Pogorzelskiego, sekretarza gminy Janów. Czwartym kandydatem na urząd wójta jest Wojciech Pryzmont z KWW Porozumienie Młodych Gminy Janów. Co prawda jeszcze żaden z kandydatów nie został oficjalnie zarejestrowany, ale wszyscy deklarowali, że będą ubiegać o urząd włodarza gminy.

Inaczej jest w przypadku kandydatów na radnych, tu wszystko jest już jasne. Wyborcy w Janowie będą wybierać radnych w 15 okręgach (JOW-y). Na listach znajdują się między innymi Dariusz Turel (lokalny przedsiębiorca), Antoni Rymarski (przewodniczący Rady Gminy w Janowie) oraz aktualni radni, między innymi Zdzisław Stasiełuk, Grzegorz Szubzda i Ryszard Szacki.

Tymczasem w 9 okręgu jest tylko jeden kandydat - Marek Sosnowski. Oznacza to, że może on być pewny uzyskania mandatu.

Pełne zestawienie można znaleźć w zakładce KANDYDACI.

* * *

Kandydujesz na radnego/wójta/burmistrza? Chcesz, by wyborcy poznali cię lepiej i dowiedzieli się więcej o twoim programie? Przyjmujemy zlecenia na emisję rozszerzonego profilu kandydata. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (534 996 291). O kolejności emisji profilu decyduje data zgłoszenia się do redakcji portalu.

(mby)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka