Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Radny i były przewodniczący komisji ds. składowiska w Karczach Marek Awdziej będzie kandydował na burmistrza Sokółki z ramienia KWW Kukiz '15.

 

- Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sokółce.

Przedstawiciele Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz '15 zaprezentowali również kandydatów do Rady Miejskiej w Sokółce. Z "jedynką" w okręgu 1 wystartuje Anna Ponikwicka. Listę w okręgu nr 2 otwiera Marek Awdziej, na drugim miejscu jest Antoni Cydzik. Z kolei w okręgu nr 3 (wiejskim) pierwszy na liście widnieje Krzysztof Bułatewicz. Trzech kandydatów wystartuje też na radnych w gminie Sidra oraz jeden (z Sokółki) do Sejmiku Województwa Podlaskiego.

- Sama władza wykonawcza, czyli burmistrz, nie poradzi sobie bez zaplecza radnych, bez ludzi kompetentnych, doświadczonych, którzy będą potrafili sprostać wyzwaniom. To są ludzie, za których ręczę. Nie są uwikłani w żadne polityczne ani układy, to ludzie czyści, którzy chcą podjąć ten trud, aby państwu służyć - mówił Marek Awdziej o kandydatach na radnych startujących z komitetu Kukiz '15.

Oznacza to, że wyborczy bój o fotel burmistrza miasta stoczy czterech kandydatów.

- Sokółka zasługuje na prawdziwego włodarza i myślę, że podołam temu wyzwaniu - powiedział Marek Awdziej. Zdradził też, że jednym z jego sztandarowych projektów, gdy dojdzie do władzy, będzie program Mieszkanie Plus w Sokółce.

Mariusz Bykowski

Konferencja prasowa kukiz'15 w Sokółce:

 

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka