Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Chcę powiedzieć bardzo istotną rzecz. Oprócz Prawa i Sprawiedliwości mamy też komitety: Razem Dla Powiatu i Wspólnota Samorządowa Razem. To nam daje gwarancję większości w Radzie Powiatu. Jestem o tym głęboko przekonany. I nie jest to żadna buta, a pewność i profesjonalizm w podejściu do realizacji zadania - mówił dziś na przedwyborczej konwencji PiS starosta sokólski Piotr Rećko. Spotkanie w „Karczmie pod Sokołem” było okazją do przedstawienia kandydatów na radnych, wójtów i burmistrzów.

 

Do Sokółki przybyli dziś też dwaj parlamentarzyści PiS. Krzysztof Jurgiel, szef podlaskich struktur partii wspomniał, że jeszcze trzy lata temu sytuacja ugrupowania była zgoła inna, działało ono bowiem jako opozycja. Z kolei Dariusz Piontkowski przypomniał o programach realizowanych przez rząd, m.in. o „Czystym Powietrzu”, dzięki któremu można uzyskać dofinansowanie na wymianę pieca i docieplenie domu. Mówił również o naprawie infrastruktury drogowej i kolejowej w mniejszych miejscowościach.

Starosta sokólski przedstawił osoby ubiegające się o mandaty radnych oraz włodarzy miast. W wielu gminach powiatu sokólskiego PiS wystawił lub popiera kandydatów na wójtów i burmistrzów. Obok nich do zdjęć ustawiali się startujący w wyborach na radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Ich drugą turę zaplanowano na 4 listopada.

Materiał wideo z konwencji zamieścimy jutro na wybory2018.iSokolka.eu.

(pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka