Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Przede wszystkim gratuluję pięknego wyniku pani Ewie Kulikowskiej - powiedział Piotr Bujwicki, jej kontrkandydat w wyborach na burmistrza Sokółki.

 

- Chciałbym też podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali w tej kampanii, osobom, które startowały - z wszystkich komitetów popierających mnie, a więc z Dialogu i Współpracy, Razem Dla Sokółka oraz Prawa i Sprawiedliwości, a także wielu wolontariuszom i wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Będę o nich pamiętał. Dali mi bardzo dużo sił, optymizmu, wsparcia. Za to serdecznie dziękuję. Myślę, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, by wygrać. Trudno, nie udało się. Pozostaje mi tylko pogratulować pani burmistrz Kulikowskiej - dodał.

Co powodowało wyborcami, że zagłosowali w ten właśnie sposób? - zapytaliśmy.

- Nie mam pojęcia. Chyba jeszcze za wcześnie na wyciąganie takich wniosków. Zaskakuje mnie też bardzo słaby wynik panów Kazimierowicza i Awdzieja, co m.in. zadecydowało o tym, że nie ma w Sokółce drugiej tury - odparł Piotr Bujwicki.

W wyborach na burmistrza Sokółki w pierwszej turze wygrała Ewa Kulikowska. Z jej komitetu do Rady Miejskiej weszło siedem osób. PiS, Dialog i Współpraca oraz Razem Dla Sokółki wprowadziły w sumie 14 kandydatów.

(pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka