Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Analizując pracę moją i moich konkurentów, jak również przebieg kampanii, myślę że ludzie zagłosowali na osoby merytoryczne i na spokój, na normalność - podsumowuje wybory samorządowe burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska. Wygrała ona rywalizację o najwyższy urząd w gminie już w pierwszej turze.

 

- Czym będzie różniła się nowa kadencja od mijającej? Będę jeszcze bardziej usilnie pracowała na rzecz naszych mieszkańców, na rzecz dobra Sokółki, wraz - mam nadzieję - z wszystkimi radnymi. Nie wyobrażam sobie powtórki z tzw. wojny sokólsko-sokólskiej. Będę dążyła do tego, żeby stworzyć normalność, aby ci radni, którzy mieli takie doświadczenie, by dwa razy zastanowili się zanim zaczną działać na złość - podkreśla włodarz miasta.

Czy burmistrz wyobraża sobie współpracę ze starostą sokólskim? Piotr Rećko gratulując Ewie Kulikowskiej wygranej w wyborach wyraził dziś chęć nawiązania konsensusu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Starosta gratuluje burmistrz Sokółki: Uważam, że powinniśmy rozpocząć nową erę

- Pan starosta wielokrotnie mówił o współpracy. Za słowami nie idą jednak czyny. Jeśli pan starosta rzeczywiście wyraża taką wolę, to jestem na nią otwarta, ale fałszu nie przyjmuję - wyjaśnia Ewa Kulikowska. - Jeśli pan starosta chce współpracować, to ja również, ale na zasadach partnerskich, a nie nakazu, czy zakazu. Czekam na pierwszy ruch ze strony pana Piotra Rećko.

- Jestem bardzo zadowolona z wyników wyborów. Jestem długodystansowcem, nie działam na krótką metę. Im dłużej, tym bardziej angażuję wszystkich do wytężonej pracy - dodaje burmistrz Sokółki.

(pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka