Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Sześć mandatów dla PiS, siedem dla Wspólnej Gminy Dąbrowa oraz dwa dla Porozumienia Dla Dąbrowy Białostockiej. Publikujemy wyniki głosowania w wyborach do Rady Miejskiej.

 

Burmistrzem na najbliższe pięć lat zostanie Artur Gajlewicz, który zebrał więcej głosów niż Tadeusz Ciszkowski.

Tak głosowali mieszkańcy gminy Dąbrowa Białostocka w wyborach do Rady Miejskiej (wytłuszczone nazwiska to radni nowej kadencji):

Okręg nr 1

ROGIŃSKA Agnieszka     123     43.93%     
SZCZEŚNIAK Jarosław     130     46.43%     
BUJNOWSKI Krzysztof     27     9.64%     

Okręg nr 2

BAŁDOWSKI Zbigniew     221     64.06%     
GIEDŹ Jan     124     35.94%     

Okręg nr 3

MOJŻUK Paweł     86     31.39%     
SANIK Rafał     138     50.36%     
GÓRYŃSKA Jolanta     50     18.25%     

Okręg nr 4

RADZIWON Jarosław     17     4.38%     
MOSKALUNIEC Witold     24     6.19%     
OWSIEJKO Łukasz     171     44.07%     
ŻUK Czesław     76     19.59%     
SOTNIK Dariusz     64     16.49%     
PATRZYKĄT Agata     36     9.28%     

Okręg nr 5

HAWRYLIK Ryszard     134     48.03%     
LUTY Zygmunt     93     33.33%     
5     19     19     GARBECKA Anna     52     18.64%     

Okręg nr 6

KUŁAK Marek     231     55.40%     
PUŁTORAK Mieczysław     32     7.67%     
JĘCKA Tomasz Wojciech     78     18.71%     
SZTUKOWSKA Irena     76     18.23%     

Okręg nr 7

FALKOWSKI Stanisław     141     38.74%     
JEDLIŃSKI Tadeusz     161     44.23%     
ANDRONIK Elżbieta     62     17.03%     

Okręg nr 8

BOSZKO Ryszard Zbigniew     35     8.86%     
KWASOWSKA Irena     131     33.16%     
ADAMOWICZ Elżbieta     146     36.96%     
BOROWSKI Paweł     83     21.01%     

Okręg nr 9

ANTONIK Andrzej     72     34.45%     
GŁADCZUK Bogdan Antoni     137     65.55%     

Okręg nr 10

HAJKOWSKI Bogdan Andrzej     123     44.57%     
ZAJKO Piotr     36     13.04%     
JANCZYLIK Tadeusz     71     25.72%     
LEWKO Daniel     46     16.67%     

Okręg nr 11

KAZIMIROWICZ Krzysztof     97     26.36%     
ORPIK Anna     130     35.33%     
CHODZIUTKO Paweł     141     38.32%     

Okręg nr 12

DZIEŁAK Katarzyna     63     33.69%     
DMUCHOWSKI Marek     32     17.11%     
ADASZCZYK Mateusz     92     49.20%     

Okręg nr 13

WOJTECZKO Adam     188     70.68%     
STANKIEWICZ Mirosław     78     29.32%     

Okręg nr 14

TOCZKO Kamil     116     32.13%     
TRUCHANOWICZ Ryszard     155     42.94%     
MARCHEL Lucyna     90     24.93%     

Okręg nr 15

RADUCHA Halina     62     29.11%     
SASIMOWICZ Adam     151     70.89%.

opr. (pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka