Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Michał Matyskiel wygrał wybory na burmistrza Suchowoli i będzie przez kolejne pięć lat sprawował najwyższy urząd w gminie. - Wynik wyborów przyjmuję z satysfakcją, bo oprócz mego bardzo dobrego wyniku, również z mego komitetu wyborczego weszło 14 dotychczasowych radnych. Mieszkańcy docenili to, jak dużo robimy dla miasta i gminy. Mimo to kampania nie była łatwa, ponieważ nasi konkurenci posługiwali się kłamstwami i pomówieniami, by zdobyć elektorat. Na szczęście wygrało doświadczenie i rozsądek - uważa burmistrz.

 

- Wynik wyborów to również zobowiązanie do jeszcze większej pracy na rzecz gminy, dlatego serdecznie dziękujemy mieszkańcom za ten wysoki mandat zaufania, którego nie zmarnujemy - dodaje.

Jak włodarz Suchowoli widzi współpracę z powiatem?

- Podczas kampanii mieszkańcy wskazywali na liczne zaniedbania powiatu względem naszej gminy: brak rehabilitacji w tutejszym ośrodku zdrowia, brak lekarzy specjalistów, brak połączeń autobusowych z Sokółką, brak inwestycji w Zespole Szkół, zaniedbane drogi powiatowe. Było słychać liczne głosy o przeniesieniu się do powiatu augustowskiego, m.in. z uwagi na bliskość Augustowa, lepsze połączenia autobusowe, większą dostępność lekarzy specjalistów, większy rynek pracy, łatwiejszy dostęp do szkół zawodowych. Ja studzę te emocje, bo nie należy podejmować decyzji pod wpływem chwili, ale spojrzeć na to, co w perspektywie najbliższych lat powiat sokólski planuje uczynić dobrego dla naszej gminy. Wtedy to ocenić i podjąć decyzję, co dalej -stwierdza Michał Matyskiel.

(pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka