Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Czesław Jan Kiejko i Wojciech Pryzmont zmierzą się w wyborach samorządowych, rywalizując o urząd wójta Janowa. Być może kandydatów będzie więcej.

 

- Wystartuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemi Janowskiej 2018. Jest on już zarejestrowany. Będziemy mieć swoich kandydatów we wszystkich z 15 okręgów wyborczych. Będziemy pokazywali, co zostało zrobione i co trzeba jeszcze zrobić, żeby naszym mieszkańcom żyło się lepiej. A więc przedszkole, drogi... Nie będziemy mówić o tym, kto był lepszy, kto był gorszy. Chcemy, by kampania była spokojna, mądra, rozsądna, aby gospodarz, który ją wygra mógł dobrze rządzić, a społeczeństwo mogło go wspomagać. By nie robić niepotrzebnego fermentu - mówi Czesław Jan Kiejko.

Na jaki wynik wyborczy liczy obecny wójt? - Trudno na razie cokolwiek powiedzieć. Cztery lata temu miałem 1300 głosów, a mój kontrkandydat 600. Gdybym osiągnął taki wynik, byłoby bardzo dobrze - dodaje włodarz.

Włodarz będzie miał co najmniej jednego kontrkandydata.

- Tak, będę kandydował na urząd wójta Janowa - przyznaje Wojciech Pryzmont. Dodaje, że będzie startował z lokalnego komitetu wyborczego, a nie z ogólnopolskiego. Nie chce na razie jednak mówić o szczegółach. - Na to przyjdzie czas w przyszłym tygodniu - stwierdza.

Wojciech Pryzmont jest nauczycielem geografii i przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie. Przed laty był uczniem obecnego wójta.

Niewykluczone, że lista chętnych do najwyższego stanowiska urzędniczego w gminie Janów będzie dłuższa.

(pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka