Wybory 2018 - Sokółka

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

Jerzy Pogorzelski, kandydat na wójta Janowa i sekretarz w tamtejszym Urzędzie Gminy uzyskał poparcie Prawa i Sprawiedliwości przed drugą turą wyborów samorządowych. 4 listopada zmierzy się on z obecnym włodarzem, Czesławem Kiejko.

 

- Jako Prawo i Sprawiedliwość, jako środowisko, popieramy Jerzego Pogorzelskiego jako kandydata na wójta Janowa. To osoba wiarygodna, uczciwa i taka, która daje gwarancje rzetelnego prowadzenia spraw Janowa i to pod każdym względem - zarówno finansowym, jak i wizerunkowym. Dlatego proszę z całego serca wszystkich mieszkańców gminy Janów - zagłosujmy w niedzielnych wyborach na Jerzego Pogorzelskiego - powiedział dziś portalowi iSokolka.eu starosta sokólski Piotr Rećko.

Pokazał on jednocześnie pismo parafowane przez podlaskiego lidera PiS, Krzysztofa Jurgiela.

 

- Poparcie Prawa i Sprawiedliwości daje gwarancję, że kandydat (na wójta Janowa - red.) jest rzetelny i właściwie będzie realizował swoje funkcje. My tylko i wyłącznie takie osoby popieramy - dodał starosta sokólski.

4 listopada odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. W powiecie sokólskim do urn pójdą tylko mieszkańcy gminy Janów.

(pb)

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka